22 січня 2013, 19:22

Ревізійна комісія vs. Ревізор

Особливості функціонування контролюючого органу в товариствах з обмеженою (додатковою) відповідальністю

Опубліковано в №03-04 (345-346)

В’ячеслав Корецький Практикуючий юрист, приватна практика

Усі пам’ятають відому фразу Миколи Васильовича Гоголя: «Я пригласил вас, господа, с тем, чтобы сообщить вам пренеприятнейшее известие: к нам едет ревизор». Хто він, сучасний ревізор, і чи має місце бути ця професія в сучасному бізнес-світі – ми й намагатимемося розібратися.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


З кожним новим роком в Україні удосконалюється законодавство у сфері корпоративного права. Порівняно з серединою 90-х років ХХ століття сьогоднішня ідея набула ознак цивілізованості і, навіть можна сказати, європейського лоску. Проте теорія та практика, як відомо, пересікаються не завжди.

В останні роки держава активно взялася розбудовувати інститут потужного акціонерного товариства, у зв’язку з чим прийнято відповідний Закон України «Про акціонерні товариства», крім того низку змін до законодавства у депозитарній сфері та сфері ринку цінних паперів, яким пред’явлено «фрейдівські», за своєю суттю, вимоги до сучасного акціонерного товариства – природного добору.

 

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати