22 січня 2013, 19:33

Чіткі критерії ВГСУ при вжитті забезпечення позову

Деякі питання порушення прав сторони процесу при вжитті заходів забезпечення позову у корпоративних спорах

Опубліковано в №03-04 (345-346)

Андрій Поддимай «ЮФ ILF» Юрист

Заходи забезпечення позову – один із додаткових інструментів для захисту порушених прав. Насамперед їхнім завданням є забезпечення реального виконання судового рішення та запобігання порушенням прав позивача. Заходи забезпечення слугують своєрідним гарантом задоволення законних вимог позивача.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Але незважаючи на таку благородну мету, суди, вживаючи заходи забезпечення позову, можуть реально нашкодити правам та інтересам сторін судового процесу.

У цій статті описані деякі питання порушення прав внаслідок вжиття господарськими судами заходів забезпечення позову у корпоративних спорах.

Корпоративний спір за своєю природою є конфліктом між учасником товариства із самим товариством або з його учасниками. Зазвичай розбіжності між сторонами спору виникають з приводу отримання інформації про діяльність товариства, отримання дивідендів, права власності на корпоративні права та управління товариством.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати