22 січня 2013, 19:18

Законодавче регулювання припинення та банкрутства акціонерних товариств

Круглий стіл для спеціалістів територіальних управлінь та фахівців центрального апарату НКЦПФР

Опубліковано в №03-04 (345-346)

Набрання чинності новою версією Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (далі – Закон про банкрутство) у січні наступного року зумовило багато питань як з боку суб’єктів приватного права, так і з боку державних органів. Зокрема, з набранням чинності нормами нового Закону про банкрутство змінюється і порядок припинення товариств.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Так, 18 грудня Центр комерційного права спільно з Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (далі – НКЦПФР) провели круглий стіл на тему «Законодавче регулювання припинення та банкрутства акціонерних товариств». Участь у заході взяли представники територіальних управлінь та фахівці центрального апарату НКЦПФР.

За словами Валентини Данішевської, директора Центру комерційного права, необхідність у законодавчих змінах сфери банкрутства постала у зв’язку з неприпустимо низьким – 156-м – місцем серед 183 країн світу за показником закриття бізнесу. Ця статистика є результатом дослідження Світового банку та Міжнародної фінансової корпорації. Чинниками, що негативно впливають на вказаний показник, визнано часові та фінансові витрати, що пов’язані з процедурами банкрутства, а також низький показник індексу стягнення в процедурі банкрутства.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати