21 березня 2024, 15:00

Motion by Visible: швидка та прозора реєстрація бізнесу в Європі

Motion by Visible — це чорногорська компанія, яка надає юридичні та маркетингові послуги власникам бізнесу та людям, які планують розпочати власну справу. В цій організації працюють сертифіковані фахівці, які супроводжують клієнтів від створення підприємства до його повноцінного функціонування на ринку. Одним з питань, з яким найчастіше звертаються до них за юридичною підтримкою, є реєстрація бізнесу в Європі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


В Інтернеті можна знайти лише позитивні відгуки про Motion by Visible. Згідно з ними, реєстрація компанії в ЄС з юридичним супроводом цієї організації здійснюється під повним контролем фахівців, компетентних у законодавстві країн Європейського союзу. За даними офіційного сайту Motionbyvisible.com, вони надають такі послуги:

 • консультації у віддаленому форматі;
 • надання тлумачень стосовно чинного законодавства країн Європи;
 • підготовка, аналіз, внесення змін та інша робота з документами;
 • супровід під час укладання угод;
 • підбір та допомога в реалізації стратегії розвитку бізнесу;
 • підготовка до перевірок контролюючих органів.

Переваги реєстрації компанії в ЄС від юристів Motion by Visible та відгуки

Реєстрація бізнесу в Європі має низку переваг порівняно зі створенням компанії в інших куточках світу. Основні з них описані нижче:

 • Економічна стабільність

Чимало країн Європи демонструють стійкі економічні показники та мають сприятливе бізнес-середовище. Це забезпечує юридичним особам міцний фундамент для зростання та довгострокового успіху. Країни Європейського союзу характеризуються добре розвиненою інфраструктурою, надійними правовими механізмами захисту бізнесу та доступом до висококваліфікованої робочої сили.

 • Мінімізація податків 

Наявність офшорів у Європейському союзі означає заснування компаній у юрисдикціях ЄС, які пропонують сприятливі ставки оподаткування та пільги для бізнесу. Ірландія, Люксембург, Мальта та Кіпр мають привабливі регуляторні системи, які здатні оптимізувати фінансові зобов'язання компанії. Motion by Visible допомагає розробити стратегію податкового планування, яка відповідатиме вимогам європейського законодавства.

 • Відкриття банківського рахунку в ЄС 

Реєстрація бізнесу в Європі надає вільний доступ до банкінгу в ЄС. Фінансові установи Європейського союзу характеризуються стабільністю, широким спектром послуг та привабливими умовами кредитування. Наявність рахунку в банку ЄС спрощує ведення бізнесу, полегшує міжнародну торгівлю та підвищує довіру клієнтів і партнерів.

 • Можливість отримати ПММ

Реєстрація компанії в ЄС відкриває перспективи отримання статусу постійного резидента або навіть громадянства. Деякі країни пропонують візові програми для інвесторів або підприємців, які ведуть до оформлення постійного місця проживання (ПММ) або європейського паспорта. При бажанні відкрити бізнес в ЄС і отримати перспективу переїзду туди на постійній основі, фахівці Motion by Visible, як ми бачимо у відгуках, надають якісні консультації щодо вирішення цього питання.

“Європейський ринок характеризується підвищеним рівнем конкуренції, що зупиняє багатьох підприємців від заснування там бізнесу. Однак, за статистичними даними Євростату, рівень банкрутств компаній різко зріс від 2020 року через наслідки COVID-19. Це створює широкі можливості для підприємців, які здатні адаптуватися до нового бізнес-середовища, розпочати власну справу в Європі”.

Відгуки, які можна зустріти на просторах Інтернету, відзначають відмінну роботу компанії при допомозі реєстрації бізнесу в Європі.

photo_2024-03-21_18-26-54

Найпопулярніші країни для реєстрації бізнесу в Європі

Залежно від поставлених цілей, створення бізнесу в конкретних країнах ЄС має свої переваги та недоліки. Якщо почитати відгуки підприємців, то можна виділити ті країни, де люди найчастіше започатковують власну справу. Згідно з їхнім досвідом, нижче наведено ТОП 5 найпривабливіших країн Європейського союзу для реєстрації компанії.

 • Кіпр — має сприятливу податкову систему, включаючи низьку ставку корпоративного збору та звільнення від оподаткування певних видів доходів. Держава вигідно розташована для ведення підприємницької діяльності в Європі, на Близькому Сході та в Африці;
 • Люксембург — відрізняється сприятливим бізнес-середовищем, конкурентоспроможним податковим кліматом та різноманітними пільговими режимами. Він є особливо привабливим для компаній фінансового сектору;
 • Португалія — відома своєю прийнятною імміграційною політикою для підприємців. Заснувавши компанію і виконавши певні інвестиційні вимоги – такі, як створення робочих місць чи капіталовкладення, фізичні особи можуть подати заяву на отримання статусу ПММ і громадянства;
 • Ірландія — вирізняється низькою ставкою корпоративного збору, привабливими податковими пільгами та комфортним умовами для ведення бізнесу. Вона має добре розвинену інфраструктуру та у ній присутня велика кількість багатонаціональних корпорацій;
 • Мальта — має низьку ставку оподаткування, відносно просту фіскальну систему та вигідне географічне розташування поблизу Середземномор'я. Тут також доступні імміграційні програми для інвесторів та бізнесменів, які передбачають прискорене отримання статусу ПММ та громадянства за реєстрацію та успішне функціонування підприємства.

У багатьох відгуках про Motion by Visible відзначається, що ця компанія надає інформативні консультації щодо створення підприємства в кожній з цих країн Європи. Крім того, фахівці даної організації надають практичну допомогу при реєстрації бізнесу в ЄС. Вони займаються підготовкою необхідних документів, беруть участь в укладанні ділових угод і розробляють оптимальну комерційну модель для успішного функціонування підприємства на ринку. Судячи з багатьох позитивних відгуків, Motion by Visible є надійною компанією, і ми рекомендуємо співпрацювати з нею. Більш детальну інформацію про її послуги можна отримати відвідавши офіційний сайт https://motionbyvisible.com/.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати