Обговорення політичних питань тягне за собою певні соціальні, економічні та юридичні наслідки. Тож напередодні саміту «Східне партнерство» у Вільнюсі 28 листопада пройшов Eastern partnership business forum, під час якого глави держав та представники бізнесу мали можливість обмінятися думками стосовно умов ведення бізнесу на теренах Європи.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Хоч форум і розпочався з певною затримкою, проте велика кількість учасників дістала чудову нагоду почути від перших осіб новини в сфері бізнесрегулювання на території ЄС.
«Бізнесфорум «Східного партнерства» дає нам змогу розширити співробітництво та активізувати контакти між бізнесспільнотами й урядами. Це хороша можливість для дискусій між різними зацікавленими сторонами», – наголосив прем’єрміністр Литви Альгірдас Буткявічюс, виступаючи на відкритті заходу. Він висловив сподівання, що другий бізнесфорум «Східного партнерства» стане майданчиком для обміну ноухау, встановлення ділових контактів, обговорення інвестиційних можливостей та спільних проектів.
Євросоюз є одним з основних торговельних партнерів для всіх країн «Східного партнерства», зазначив очільник литовського уряду. Частка ЄС у торговельному обороті з країнами Східного партнерства становить близько однієї третини від усієї зовнішньої торгівлі. «Лібералізація торгівлі з Євросоюзом за рахунок асоціативних угод і створення всеохоплюючої зони вільної торгівлі буде вигідна обом країнам, як Євросоюзу, так і країнам – партнерам по «Східному партнерству», – підкреслив пан Буткявічюс.