29 травня 2020, 13:17

Юрист йде у ТМТ: pros and cons

Опубліковано в №10 (716)

Ольга Бєлякова
Ольга Бєлякова «CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang» партнер

Вам випав шанс змінити сферу своєї практики на роботу в ТМТ-секторі? Обов'язково ним скористайтеся! Адже за багатьма показниками наразі це найдинамічніший сектор економіки будь-якої країни.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Багато юристів, особливо у сфері юридичного консалтингу, часто застрягають у рутині своїх звичних завдань, а якщо вже дуже чесно, то бояться змінювати щось, що потребує розвороту на 180 градусів, як вони думають. Проте дарма.

Звичайно, існує певна специфіка роботи юриста в ТМТ-секторі. Однак юрист — це юрист. Через те, що він перефокусувався на інший напрямок, від нього не вимагають стати математиком.

Звичайно, є багато міфів про телеком/ІТ/медіа-середовище та роль юриста в ньому. Наприклад, що від початку саме там потрібно починати свою кар'єру, що пізніше буде важко зорієнтуватися в особливостях бізнесу. Проте для хорошого юриста немає значення, в якій сфері практикувати, якщо юриспруденція — це насправді покликання. Успішність юриста, насамперед, залежить від аналітичних здібностей, бажання працювати та навчатися нового.

Проте якщо припустити, що рішення вже прийняте і є бажання почати займатися ТМТ, можна надати певні поради, які дещо відрізнятимуться у випадках, коли юрист йде в ТМТ інхаузом, а коли — в консалтинг.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати