27 травня 2021, 15:05

Як стартанути в ТМТ

Опубліковано в №10 (740)

Ольга Бєлякова
Ольга Бєлякова «CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang» партнер

Юристи, які ніколи не мали справи з сектором технологій, медіа і комунікацій, часто дивляться на нього з великою або невеликою часткою страху — чомусь вважається, що для цього потрібна неабияка підготовка. Також можна почути думку, що без технічної освіти в ТМТ взагалі немає що робити, і новачку- юристу буде ой як важко незалежно від того, чи доєднується він до команди ТМТ компанії, чи до юридичної фірми. Давайте розбиратися.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


На що звертати увагу

У першу чергу, на те, чи близька особисто вам тема ТМТ, чи ви приймаєте пропозицію з позиції «голоду», тобто «беру, що дають», бо інших пропозицій на даний момент немає. Якщо перше — сміливо ідіть вперед, якщо друге — теж можна спробувати, та якщо це взагалі «не ваше», то краще прислухатися до себе і почекати на більш комфортні пропозиції.

По-друге, чи там, куди ви збираєтесь, є команда спеціалістів, які готові вам допомагати на перших етапах роботи. І тут вже не має значення, чи це інхауз-позиція, чи посада в юридичній фірмі. У всякому разі ТМТ має свою специфіку, і на початкових етапах без допомоги людей, які знають деталі ведення того чи іншого бізнесу, можна наробити багато помилок. Це особливо важливо, коли компанія наймає юриста вперше, або якщо позиція, яку пропонують, є єдиною юридичною посадою, інших юристів в компанії немає. Раджу ставити це питання прямо на співбесіді, щоб не отримати додаткову небажану «порцію» стресу після початку роботи у компанії.

 

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати