29 травня 2020, 13:11

Технології в юриспруденції: від друкарської машинки до штучного інтелекту

Опубліковано в №10 (716)

Антон Каганець
Антон Каганець «Integrites» старший юрист практики вирішення національних спорів

У XXI столітті технології почали змінювати навіть одну з найконсервативніших професій — юриспруденцію. Для юристів у розвинених країнах legal tech перестав бути лише даниною моді. Він став дієвим інструментом, для того щоб автоматизувати та поліпшити багато процесів і таким чином полегшити роботу юристам.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У співавторстві з Володимиром Палійчуком, помічником юриста практики вирішення національних спорів INTEGRITES

Що таке legal tech і з чим його їдять?

Legal tech — це сфера бізнесу, яка спеціалізується на використанні нових технологій для вирішення проблеми юристів та їхніх клієнтів. Ці технології дозволяють автоматизувати діяльність, яку раніше здійснювала людина з юридичною освітою. Legal tech продукти допомагають спростити складання типових та найбільш поширених договорів за вказаними параметрами, а також проконсультувати стосовно певних юридичних запитів у формі чат-боту або спеціального додатку. Існують також сервіси, які спрощують процес заповнення стандартних документів (наприклад, договорів оренди чи податкових декларацій).

Більш складні технологічні продукти здатні виконувати не лише шаблонну юридичну роботу, але й аналізувати зміни в судовій практиці, законодавстві чи навіть готувати процесуальні документи.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати