03 вересня 2013, 9:56

Інтернет-­реклама та інтернет-­торгівля в Україні

Окремі питання правового регулювання

Опубліковано в №35-36 (377-378)

Ірина Мучинська «Джей Кей Консалт, ЮФ» Юрист

Мережа Інтернет як соціальне явище дедалі частіше використовується не тільки в повсякденному життя як засіб комунікації, але й у діловому житті як засіб отримання корисної інформації. Однак станом на сьогодні порівняно з такими ЗМІ, як преса, телебачення, вона не має достатнього правового закріплення. Наприклад, щодо газет і журналів, то Закон України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» від 16.11.1992 року містить визначення поняття друкованих засобів масової інформації, а також визначає організацію їх діяльності, процес реєстрації та інше. Щодо теле­ та радіоінформування, то воно закріплене Законом України від 21.12.1993 р. «Про телебачення та радіомовлення», що визначає основні поняття, такі як аудіовізуальний (електронний) засіб масової інформації, багатоканальна телемережа, мережа мовлення тощо.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Стосовно ж Інтернету, то єдиним нормативним актом в Україні, який хоч якось згадує таке поняття, є Закон України «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р. У ньому міститься наступні визначення: «адреса мережі Інтернет» – цифровий та/або символьний ідентифікатор доменних імен в ієрархічній системі доменних назв; «адресний простір мережі Інтернет» – сукупність адрес мережі Інтернет; «Інтернет» – всесвітня інформаційна система загального доступу, яка логічно зв’язана глобальним адресним простором та базується на інтернет­протоколі, визначеному міжнародними стандартами.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Останні коментарі

Всем известно, что для того, чтобы интернет-магазин приносил хороший результат в продажах через интернет, то необходимо давать хорошую интернет-рекламу. Для этого необходимо использовать услуги компаний типа компания UAWEB (http://uaweb.ua) по популяризации Вашего интернет-магазина. Качественная хорошая реклама через интернет не заставит себя долго ждать.

Додати коментар

Відмінити Опублікувати