01 квітня 2014, 9:52

Доступ до інформації спрощено!

Аналіз законопроекту № 0947 від 12.12.2012 р.

Опубліковано в №14 (408)

27 березня 2014 року Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про інформацію» (у новій редакції) та Закону України «Про доступ до публічної інформації» № 0947 від 12.12.2012 р. Метою Закону, яким внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України, Цивільного кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та до 53 законів України, є приведення деяких законодавчих актів України у відповідність до законів «Про інформацію» і «Про доступ до публічної інформації».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 

Штраф за мовчання

Серед іншого, відповідно до документа неоприлюднення інформації, обов’язкове оприлюднення якої передбачене законами України «Про доступ до публічної інформації» та «Про засади запобігання і протидії корупції», тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Порушення Закону України «Про доступ до публічної інформації», а саме: необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом, ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації, – тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати