22 жовтня 2019, 12:00

До уваги девелоперів та інвесторів, або які юридичні аспекти проєктів відновлювальної енергетики потрібно враховувати

Опубліковано в №43-44 (697-698)

Максим Сисоєв
Максим Сисоєв «Dentons, МЮФ» партнер київського офісу міжнародної юридичної фірми Dentons, Співголова енергетичного комітету Американської торговельної палати
Наталія Левчук
Наталія Левчук «Dentons, МЮФ» старший юрист
Віктор Марчан
Віктор Марчан «Dentons, МЮФ» молодший юрист

Під час проведення юридичного аудиту проєктів відновлювальної енергетики для виробництва електричної енергії (далі — проєкт ВДЕ), зокрема проєктів сонячних, вітрових, біоенергетичних станцій або інших станцій з використанням інших відновлюваних джерел енергії, особлива увага приділяється корпоративним, земельним, будівельним питанням, а також питанням приєднання проєктів до електричних мереж тощо.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Корпоративні питання

Як правило, проєкти ВДЕ оформлюються на товариства з обмеженою відповідальністю (далі — ТОВ), а тому особлива увага звертається на корпоративні питання, пов'язані зі створенням ТОВ, передачею часток у статутному капіталі ТОВ, змістом статутних документів та межами повноважень органів ТОВ. Більш детальний опис аналізу в цих сферах наводиться нижче.

Створення ТОВ та формування статутного капіталу

Належне створення компанії та формування статутного капіталу є одними з базових аспектів, які аналізуються під час юридичного аудиту. Насамперед, перевіряється зміст рішення учасників про створення компанії та відповідність статуту вимогам законодавства на момент його прийняття. Статут перевіряється на предмет відповідності його положень чинному законодавству та наявності всіх обов'язкових відомостей, які мають бути зазначені в тексті статуту. Окрім змісту, перевіряється форма, в якій рішення та статут були прийнятті (зокрема, чи була необхідність нотаріально затверджувати підпис учасників на момент створення товариства).

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати