18 січня 2021, 17:24

Відносини на відстані: перший досвід використання віддаленої верифікації в Україні

Опубліковано в №1 (731)

Ігор Олехов
Ігор Олехов «CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang» партнер, голова банківської та фінансової практики
Катерина Чечуліна
Катерина Чечуліна «CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang» радник
Гліб Бухарін
Гліб Бухарін «CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang» юрист

Довгоочікуване скасування вимоги особистої присутності клієнта під час здійснення процедури верифікації відбулося в квітні 2020 р. і стало гучною подією на ринку фінансових послуг України. Процес запровадження нового сервісу розпочався негайно та став особливо актуальним в умовах пандемії Covid-19, яка дала значний поштовх для розвитку «відносин на відстані», адже підсилила запит користувачів на фінансові послуги онлайн та змусила надавачів послуг швидко адаптуватись.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Деякі українські банки та небанківські фінансові установи досить швидко повідомили про можливість використання нового формату верифікації. Та чи працює віддалена верифікація так, як того очікували споживачі фінансових послуг? І чи насправді відносини встановлюються «на відстані»? З якими ризиками стикаються банківські та фінансові установи у зв'язку з відсутністю безпосеред нього «живого» контакту з клієнтами? Практичні аспекти, фактичні перепони в здійсненні віддаленої верифікації та шляхи їх подолання на базі відповідного європейського досвіду в цьому матеріалі розглянули експерти банківської та фінансової практики CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang.

 

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати