26 листопада 2013, 16:12

Підстави визнання прилюдних торгів недійсними

Окремі питання реалізації норм права

Опубліковано в №48 (390)

Тетяна Єсик «ХЕФ Партнер, ЮФ» Партнер

Останні декілька років набуває поширення активне проведення прилюдних торгів з продажу арештованого майна та задоволення інтересів кредиторів. У такий спосіб банки намагаються повернути надані в кредит грошові кошти. Адже лише після отримання відповідного рішення таке майно виставляється на торги.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Арештовану нерухомість пропонують до продажу відділи державної виконавчої служби, а продають її уповноважені Міністерством юстиції України спеціалізовані торгуючі організації.

Правила проведення прилюдних торгів визначені Тимчасовим положенням, за яким прилюдні торги є спеціальною процедурою продажу майна, за результатами якої власником майна стає покупець, який у ході торгів запропонував за нього найвищу ціну (п. 2.2 Тимчасового положення).

Тимчасовим положенням передбачені певні правила проведення прилюдних торгів, а саме:

 по­-перше, правила, які визначають процедуру підготовки, проведення торгів (опублікування інформаційного повідомлення певного змісту про реалізацію нерухомого майна; направлення письмового повідомлення державному виконавцю, стягувачу та боржнику про дату, час, місце проведення прилюдних торгів, а також стартову ціну реалізації майна) (розд. 3);

 по­-друге, правила, які регулюють сам порядок проведення торгів (розд. 4);

 по-­третє, ті правила, які стосуються оформлення кінцевих результатів торгів (розд. 6).

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати