19 березня 2013, 18:22

Актуальні питання споживчого кредитування

Умови договору, що варті особливої уваги позичальника

Опубліковано в №12 (354)

Юрій Павлишинець
Юрій Павлишинець «Кушнір, Яким’як та Партнери, ЮФ» Старший юрист

Незважаючи на певні складнощі в соціально-економічній сфері, що спіткали населення протягом останніх чотирьох років, попит на споживчі кредити залишається стабільно високим, відповідно й кількість банків, що виходять на ринок споживчого кредитування, зростає.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


На ринок повертаються як колишні гравці, що припинили видачу споживчих кредитів з початком економічної кризи, так передбачається і поява нових банків, які можуть собі дозволити здійснення значних інвестицій в освоєння нового напряму. Зважаючи на масовість споживчого кредитування, нерідко кредитні договори містять досить обтяжливі для позичальника умови, які викладені із застосуванням складної юридичної термінології.

Зазвичай, нехтуючи навіть елементарним ознайомленням з умовами договору, позичальники потім потрапляють у глухий кут, коли виявляється, що умови договору насправді відрізняються від того, що їм було запропоновано на словах менеджером банку.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати