30 December 2016, 13:01

"У Dentons прийшли понад 70 нових юристів, у тому числі 25 партнерів", - О. Батюк

Опубліковано в №52 (550)

Олег Батюк
Олег Батюк «Dentons, МЮФ» Керуючий партнер київського офісу

На Вашу думку, яким був рік, що минає для українського юридичного бізнесу?


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


- Для Dentons 2016 р. став роком безпрецедентного зростання. Щоб розширити свої можливості для надання всебічної підтримки нашим клієнтам, від початку цього року ми рухалися у наступних напрямках:

  • Зростання. Здійснено значні інвестиції для залучення талановитих юристів, щоб розширити спектр та підвищити якість послуг, пропонованих нами в Європі. В результаті, у Dentons прийшли понад 70 нових юристів, у тому числі 25 партнерів у сфері корпоративного права, злиттів та поглинань, прямих інвестицій, банківського права та фінансування, регулювання діяльності фінансових установ, судових спорів, оподаткування, конкурентного права, страхування, ринків капіталу і трудового права.
  • Розширення. Відкрито нові офіси в Римі, Люксембурзі та Мюнхені. Ми завершили наше об'єднання з Rodyk & Davidson в Сінгапурі, з Cardenas y Cardenas (провідною колумбійською фірмою), з Lopez Velarde в Мексиці та з Gadens в Австралії.
  • Інновації. Створено особливі команди для надання консультацій з правових і ділових питань, що виникають у зв'язку з голосуванням стосовно Brexit та майбутнім виходом Великобританії з ЄС. Ми запустили мережу Nextlaw Global Referral Network, яка надала доступ до кращих фахівців у всьому світі. На відміну від інших подібних мереж, Nextlaw Global Referral Network не вимагає плати за реєстрацію та не надає виняткових територіальних прав одній фірмі.
  • Ініціатива на ринку юридичних послуг. Продовжується процес вдосконалення юридичної практики за допомогою Nextlaw Labs. Нещодавно ми анонсували спільний проект з RAVN Systems, покликаний допомогти клієнтам вирішувати питання, пов'язані з Brexit. NextLaw Labs також здійснила інвестиції у британський стартап Apperio, що є провайдером послуг з управління проектами із застосуванням юридичних технологій, а також уклала угоду про співпрацю з фондом Seedcamp для спільного пошуку найперспективніших стартапів у сфері юридичних технологій. NextLaw Labs отримала нагороди від Financial Times іLegal Week як одна з найбільш передових ініціатив на ринку юридичних послуг.

Новорічне побажання колегам.

- Шановні колеги! Бажаю Вам злагоди й миру, втілення задумів і мрій, міцного здоров’я, цікавих проектів, зростання бізнесу, творчих сил і наснаги, життєвого балансу та процвітання!

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати