17 December 2013, 17:14

Настав час правильно розподіляти внутрішні ресурси фірми

Опубліковано в №51-52 (393-394)

Андрій Трембіч
Андрій Трембіч «Грамацький і Партнери, АФ» адвокат

Фактично юридичний ринок-2013 працює на рівні мінімальної цінової ефективності; гра на пониження змушує шукати простір для прибутку за рахунок зменшення межі собівартості, оптимізації операційних витрат. Тож головна фінансова парадигма нашого ринку сьогодні – управління витратами.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Абсолютна величина валових витрат, узята сама по собі, якось ментально стала основним KPI, відсунувши на другий план більш виважений відносний показник – ROI. Питанням життя стало не «Як нам збільшити прибуток на одиницю вкладених інвестицій?», а «Як узагалі менше вкладати?». Це засвідчує скептичне ставлення індустріальних юридичних компаній до можливості заробити на нових інвестиціях. Провідні в певній галузі фірми не інвестують, оскільки не очікують кращих, ніж мають, результатів. Середня і нижня ланка не інвестує, оскільки не ризикує починати експансію на падаючому ринку. Утримання (позицій) і стримання (витрат) – мета і засіб існування більшості його гравців.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати