12 лютого 2013, 9:29

Захист особистих даних користувачів у мережі Інтернет

Про необхідність серйознішого підходу

Опубліковано в №07 (349)

Сучасна людина вже майже не уявляє свого життя без Інтернету. Останні півстоліття інтернет-трафік збільшується в геометричній прогресії, а мобільний інтернет-трафік подвоюється щодня. Таким чином, з кожним днем Інтернет помалу стає невід’ємною частиною суспільства, забезпечуючи мережеві з’єднання між людьми, процесами, даними і фізичними об’єктами.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Цілком закономірно, що така стрімка популярність і поширеність Всесвітньої павутини призвела і до значних порушень загальновизнаних людських прав і свобод у мережі Інтернет. Останнім часом ця проблема набуває дедалі більшого поширення, причому, як стверджують фахівці, часто-густо самі користувачі своєю безтурботністю можуть спровокувати протиправні дії на свою адресу. Звичайно, якщо проблема існує, мають бути і способи її вирішення. Для початку потенційного потерпілого слід поінформувати про те, які запобіжні заходи вбережуть від можливих ризиків, – це не тільки допоможе уникнути ситуації, коли потенційний потерпілий перетвориться на реального, а й узагалі унеможливить подібний потенціал.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати