12 березня 2013, 11:19

«Внутрішній аудит і протидія шахрайству в корпоративному секторі»

Підсумки V Щорічної конференції

Опубліковано в №11 (353)

Хто б сумнівався, що ключові ризикові бізнес-процеси (продажі, закупівлі, виробництво) в українського бізнесу не уніфіковані й мають різних власників, що створює чи не ідеальні передумови для шахрайства. На цьому, зокрема, наголосив незалежний експерт Сергій Голованов у рамках V Щорічної конференції «Внутрішній аудит і протидія шахрайству в корпоративному секторі» 15 лютого цього року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Серед інших доповідачів, чиї доповіді викликали жваве обговорення в кулуарах, були й провідний фахівець з внутрішнього контролю і аудиту «Карлсберг Україна» Сергій Соколянський, який розповів про детективні методи боротьби із шахрайством та профілактику шахрайства на підприємстві, а також начальник Управління внутрішнього аудиту Групи компаній «Фокстрот» Світлана Пєнкіна. Якщо про «правило третього року» (коли менеджер відчуває, що за ним уже ніхто не спостерігає і можна спробувати використати своє управлінське становище, попрацювавши на власний карман), ми всі знаємо, то про «правило розбитих вікон» дехто уперше почув від Світлани. Йшлося про соціологічний експеримент. Вчені виявили, що якщо розбите кимось вікно у пустій будівлі вчасно не замінити, згодом від неї нічого не залишиться. Саме тому упродовж конференції неодноразово наголошувалося на необхідності показового покарання за шахрайство.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати