11 червня 2013, 10:47

Урочисте нагородження переможців конкурсу шкільних малюнків «Мої права»

Огляд результатів конкурсу до Дня захисту прав дитини

Опубліковано в №24 (366)

Сторінка 1 із 2
За інформацією прес­-служби Міністерства юстиції України

1 червня 2013 року об 11.00 у приміщенні актового залу адміністративної будівлі Міністерства юстиції України відбулося урочисте нагородження переможців VI Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права», приуроченого до Дня захисту прав дитини.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 Метою цього Конкурсу є сприяння формуванню в свідомості дітей позитивного образу права як державного інституту, правової свідомості й правової культури, зображення власного бачення захисту прав дитини, як­то: право на життя, на гідне та рівне ставлення, на свободу та особисту недоторканість, на власність, на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, на свободу світогляду й віросповідання.

Цей конкурс проводить Міністерство юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції. У конкурсі взяли участь діти різних вікових груп за такими номінаціями: «Молодша група. Індивідуальна робота»; «Молодша група. Колективна робота»; «Середня група. Індивідуальна робота»; «Середня група. Колективна робота»; «Старша група. Індивідуальна робота»; «Старша група. Колективна робота».

До складу Всеукраїнського організаційного комітету і Всеукраїнської експертної комісії Конкурсу увійшли члени Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України, представники Мін’юсту, Міністерства молоді та спорту України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, Національної
pакадемії образотворчого мистецтва і архітектури, ЄвропAZейського університету.

До матеріально­технічної підтримки конкурсу долучилися Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Представництво ЄС в Україні, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, АО «АК «Василик і Євстігнєєв», Донецький національний університет.

Загалом у Конкурсі взяли участь понад 12 тисяч школярів. За результатами відбіркових турів у регіонах до Міністерства юстиції надійшло 135 робіт.

У своїх малюнках учасники Конкурсу зобразили взаємовідносини особистості з навколишнім світом, пов’язані з невід’ємними правами юних громадян, зокрема такими, як: право на життя, освіту, медичне обслуговування, працю, відпочинок, піклування, вільне спілкування, свободу совісті, думки і релігії тощо.

Переможців конкурсу було відзначено дипломами I, II, III ступенів і подарунками.

У номінації: «Молодша група. Індивідуальна робота»:

I місце – Проскура Данило (Полтавська обл.);

II місце – Мирончук Едіта (Закарпатська обл.);

III місце – Ванян Софія (Дніпропетровська обл.).

У номінації: «Молодша група. Колективна робота»:

I місце – колектив учнів: Моцний Михайло, Котеленець Марія, Івченко Вікторія (Чернігівська обл.);

II місце – Сеничак Ангеліна, Сеничак Каріна (Івано­Франківська обл.);

ІІ місце – Кучерук Михайло, Кучерук Юрій (м. Київ);

III місце – Соколовський Роман, Соколовська Соломія (м. Київ).

У номінації: «Середня група. Індивідуальна робота»:

I місце – Кочугурна Валерія (Дніпропетровська обл.);

II місце – Водоніс Мар’яна (Тернопільської обл.);

III місце – Бабур Анастасія (Вінницька обл.).

Сторінка 1 із 2
Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати