05 листопада 2013, 17:22

Сучасна наука – пенітенціарній практиці

Підсумки міжнародної науково­практичної конференції

Опубліковано в №45 (387)

Спостерігаючи за темами публікацій у нашому виданні, не можу сказати, що тематика кримінально­виконавчого права є надто популярною. Так, тема досить специфічна, проте цікавих моментів у ній більш ніж достатньо.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


На сьогодні в Україні діє Інститут кримінально­виконавчої служби, який здійснює підготовку кваліфікованих кадрів для кримінально­виконавчої системи. На базі цього закладу 24 жовтня було проведено міжнародну науково­практичну конференцію «Сучасна наука – пенітенціарній системі», участь у якій взяли керівники органів кримінально­виконавчої системи, науковці та експерти з України, Росії й Білорусії.

Відкрив конференцію начальник Інституту кримінально­виконавчої служби Ігор Копотун. Доповідач наголосив, що лише за два роки діяльності Інститут налагодив співпрацю з низкою російських профільних навчальних закладів, і нині в ньому на юридичному та психологічному факультетах навчаються 330 студентів.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати