18 березня 2014, 15:04

Створення Всеукраїнського інформаційно-експертного центру

Чим корисний єдиний інформаційний простір?

Опубліковано в №12 (406)

За інформацією
Європейської арбітражної палати

6 березня в інформаційному агентстві УНІАН відбулася прес-конференція лідера Громадського руху «Право на вибір» Геннадія Пампухи на тему: «Створення Всеукраїнського інформаційно-експертного центру».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Останні події в нашій країні, не кажучи вже про застарілі політичні та економічні проблеми, вказують на необхідність єдиного інформаційного простору для надання прозорої та достовірної інформації про події, що відбуваються в Україні, вважають представники Громадського руху. Саме цим і має займатися Всеукраїнській інформаційно-експертний центр. Зокрема, завданням Центру є створення єдиного прозорого інформаційного потоку, який буде оперативно інформувати громадськість і доносити правдиву інформацію до українців з різних куточків світу, а також усіх небайдужих до долі України як незалежної суверенної держави.

На сьогодні ж основне завдання Всеукраїнського інформаційно-експертного центру очевидне і полягає у вирішенні питань координації майданчика для обміну оперативною інформацією між українським і світовим співтовариством, а також залученням міжнародних експертів-медіаторів з урегулювання економіко-політичних питань. Особливу увагу буде приділено інформуванню жителів Російської Федерації.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати