05 листопада 2013, 11:30

Створення першої кафедри медичного права

Опубліковано в №45 (387)

Редакція "Юридичної газети"

24 квітня 2013 р. у сфері медичного права відбулася знаменна подія – створення першої кафедри медичного права, яка 24 жовтня 2013 р. була офіційно презентована серед національної і зарубіжної професорсько­викладацької плеяди фахівців. Це свято не лише конкретної людини, кафедри чи університету, це свято кожного пасіонарія медичного права, який своєю щоденною копіткою працею пришвидшував інституційну подію. Лунали вітальні слова ректорату Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, зокрема, проректора з лікувальної роботи О.В. Лукавецького, який окреслив роль та значення правничої кафедри на медичних теренах; начальника Управління охорони здоров’я Львівської міської ради В.І. Зуба, який відзначив роль правової освіти для діяльності медичного працівника, та декана факультету післядипломної освіти О.Є. Січкоріза, який побажав новітньому кафедральному кораблю легкого плавання медико­правовими просторами.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


До урочистостей долучились друзі та колеги з різних куточків України, а також із ближнього і далекого зарубіжжя. Щирі слова, теплі побажання, схвальні відгуки – це те, що грітиме серця співробітників кафедри медичного права та допоможе їм упевнено крокувати крізь терни до професійних зірок.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати