12 березня 2013, 12:46

Результати роботи регулятора фондового ринку за 2012 рік та найближчі плани

Підсумки прес-конференції

Опубліковано в №11 (353)

Проведення щомісячних прес-конференцій стало доброю традицією в діяльності Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі – НКЦПФР), а 21 лютого цього року було проведено підсумкову прес-конференцію за результатами 2012 року. В ході цієї зустрічі представникам ЗМІ було представлено напрацювання регулятора та оприлюднено плани на поточний рік.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Відкрив зустріч Дмитро Тевелєв, голова НКЦПФР, який акцентував увагу присутніх на нормотворчій діяльності комісії протягом 2012 року.

Сам 2012 рік став першим у діяльності регулятора на правах Національної комісії, що суттєво впливає на статус та значення цього органу. Протягом минулого року було проведено глобальне скорочення в лавах регулятора, зокрема з діючих 26 територіальних управлінь залишилося тільки 10, на які покладено завдання реалізовувати функції регулятора фондового ринку.

Пан Тевелєв наголосив, що однією з новинок 2012 року стало впровадження електронної звітності професійними учасниками фондового ринку. Цей крок став вагомим, оскільки завдяки електронній формі звітності значно полегшується перевірка поданих звітів. Подача звітності в електронній формі є економнішою і для учасників фондового ринку, оскільки заощаджується чимала сума коштів, які могло би бути витрачено на папір (наприклад, Дмитро Тевелєв навів ситуацію, коли Українська біржа подала звітність на 34 000 аркушів, а учасників фондового ринку, як відомо, існує багато), а також даний вид звітності не потребує значних витрат на зберігання звітності регулятором.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати