27 серпня 2013, 17:48

П’ята міжнародна літня школа інтелектуальної власності

Юристи АО Arzinger виступили лекторами літнього інтенсиву в Одесі

Опубліковано в №33-34 (375-376)

Прес-­служба АО Arzinger

Старші юристи Адвокатського об’єднання Arzinger Антон Полікарпов і Наталія Іваницька, як провідні спеціалісти в сфері інтелектуальної власності, виступили лекторами літньої школи ІВ­2013, організованої Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ) у співпраці з Державною службою інтелектуальної власності України та Одеською державною академією права.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Літня школа, до якої юристи Arzinger були запрошені в якості викладачів, розпочала роботу в липні та включала двотижневу програму, що складалася з лекцій і практичних занять. Зокрема, Наталія та Антон висвітили проблему захисту прав інтелектуальної власності, присвятивши цій темі оглядову лекцію про основні дискусійні питання в зазначений сфері. Крім того, було проведено детальний сase­study на прикладі реальних справ з практики інтелектуальної власності Arzinger. Окремим блоком роботи стало інсценування арбітражного розгляду за правилами ВОІВ спору про порушення авторських прав. Так, було обрано справжній міжнародний трибунал у складі трьох арбітрів, а представники сторін (студенти) мали змогу дебатувати та попрактикуватися в красномовності. На завершення слухачам школи були запропоновані найгостріші питання щодо захисту торгових марок від неправомірного використання в мережі Інтернет.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати