05 березня 2013, 18:34

Професійна етика в арбітражі

Обговорення «за чашкою кави»

Опубліковано в №10 (352)

Асоціація правників України (Комітет АПУ з альтернативного вирішення спорів і відділення АПУ у Львівській області), Українська Арбітражна Асоціація та Адвокатське об’єднання Arzinger провели 15 лютого 2013 року у Львові унікальний за форматом захід «Вирішення спорів за чашкою кави»: обговорення питань професійної етики в арбітражі», у рамках якого доповідачі та учасники обговорили актуальні питання арбітражу в затишній львівській кав’ярні за ароматною кавою.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Юристи, арбітри, представники арбітражних установ і всі, хто професійно займається арбітражем, обговорили надзвичайно важливе, але яке, на жаль, часто забувається, питання, – професійна етика в арбітражі, а також об’єднання з метою отримання Україною іміджу «дружньою до арбітражу» юрисдикції.

Дружня атмосфера, що панувала під час зустрічі, якнайкраще відповідала відкритому діалогу та обміну досвідом між фахівцями в галузі арбітражу. Як зауважила юрист Арбітражного інституту Торгової палати м. Стокгольма Наталія Петрик, «саме в ході дебатів і неформального брейн-стормінгу народжуються рішення найскладніших проблем. З цього погляду Львівський семінар повністю виправдовує свою мету».

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати