04 лютого 2014, 16:34

Презентація інформаційної системи фондового ринку

Щодо запровадження модернізованих проектів

Опубліковано в №05-06 (399-400)

Упродовж останнього року реформування фондового ринку не вщухало. Так, відбулися значні зміни в нормативному регулюванні діяльності учасників фондового ринку, також у регулятора є ще чимало планів у частині вдосконалення українського ринку.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Одним з нововведень на українському фондовому ринку стало запровадження якісної інформаційної системи. Тож 30 січня Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (далі – НКЦПФР) та Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України (далі – АРІФРУ) презентували учасникам ринку, очільникам державних структур, що здійснюють регулювання фінансового сектору, парламентарям та урядовцям, міжнародним експертам та ЗМІ нові можливості та напрями розвитку інформаційної системи фондового ринку, вперше обговоривши з ними на круглому столі шляхи подальшої побудови ефективної та транспарентної системи інформації на ринку цінних паперів.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати