Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Про те, як один концерт, що відбувся рік тому, перевернув долі маленьких українців та завдяки їхнім талантам прославив Україну на весь світ говорили 05.11.2015 р. на вечорі-розповіді, організованому юридичною фірмою «Василь Кісіль і Партнери» (далі –«ВКП»), що проходив у Музеї мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків. У рамках заходу відбувся перегляд короткометражного фільму «Піаніно заради миру» молодого українського режисера, а також прогулянка у світ мистецтва.
Виконавчий директор «ВКП» Клавдія Шевелюк розповіла про передісторію цього фільму. За її словами, рік тому відбувся концерт талановитих дітей (переселенців зі Сходу України та Криму), і тоді «ВКП» навіть не уявляли, що це буде великий проект, завдяки якому змінюватиметься імідж України за кордоном.
«Через день після концерту до нас в офіс зателефонував артистичний директор серії концертів у Європейському парламенті в Брюсселі Дмитро Суховієнко та запропонував організувати виступ талановитих дітей-переселенців у Брюсселі», – розповіла К. Шевелюк. Як виявилось, ця ідея у нього виникла після сюжету про концерт талановитих дітей-переселенців зі Сходу України та Криму на каналі «Євроньюз».
Протягом року діти мандрували світом. Вони виступали на найпрестижніших сценах Парижа, Брюсселя, Антверпену, Брюгге та ін.. Потім їх запросили до США, там діти виступали перед поважною аудиторією. Про цю історію дізнався молодий талановитий український режисер. Він зібрав команду, яка зняла фільм про талановитих дітей-переселенців зі Сходу України та Криму і після цього подав його для участі у міжнародному конкурсі.
Таким чином завдяки українській юридичній фірмі діти-переселенці отримали можливість показати свій талант та прославити цим нашу країну. «ВКП» – перша юридична фірма, яка зробила такий грандіозний проект.
Зазначимо, що цього року, за рішенням ради партнерів,керуючим партнером «ВКП» було призначено Андрія Стельмащука. За словами Олега Макарова, який раніше обіймав цю посаду, таким кроком компанія показала приклад змін в управлінні фірмою. «Ми були першими, хто створив юридичний кооператив укінці 80-х. Ми були першими, хто відкрив партнерство та запросив до рівноправного партнерства колег – не фундаторів нашої фірми. «ВКП» показали приклад, який наслідують інші юридичні фірми. Зараз ми показали приклад, запропонували й проголосували за те, щоб керуючим партнером нашої фірми став Андрій Стельмащук – не фундатор фірми. Таких прикладів ще не було на ринку», – зауважив О. Макаров.
За його словами, А. Стельмащук прийшов до «ВКП» студентом Києво-Могилянської академії та протягом 12 років проходив шлях від стажера, молодшого юриста, старшого юриста, радника, партнера до керуючого партнера юридичної фірми. «Я дуже радий, що наша юридична фірма показує приклад позитивних змін, є трендсеттером на ринку юридичних послуг, залишає позитив і ділиться своїм досвідом з юридичним ринком, впливаючи та формуючи громадянське суспільство в нашій країні».
У той же час А. Стельмащук вважає, що бути партнером чи керуючим партнером в юридичній фірмі ВКП – це,з однієї сторони,велика честь, а з іншої – це досить просто. За його словами, велика честь працювати у фірмі, яка була заснована давно, в якій роками відпрацьовані традиції, є інституційна пам'ять, яка підтримується партнерами.
«Час, у якому ми живемо – непростий, однак нині існує безліч можливостей для розвитку та досягнення успіху. Ми переконані, що в цей нелегкий період ми зможемо стояти пліч-о-пліч, дійсно змінювати нашу країну та не просто робити бізнес разом, а впливати на суспільство, державу. У мене немає жодних сумнівів, що розділяючи спільні цінності,які у нас є,ми зможемо змінити на краще, якщо не весь світ, то принаймні Україну», – заявив А. Стельмащук.