15 серпня 2018, 18:24

Legal Startup Crash Test №14

14 серпня 2018 р. відбувся 14-й Legal Startup Crash Test, де експерти і глядачі могли перевірити проекти на міцність і знайти слабкі місця команди для підготовки до фіналу HiiL Innovating Justice Challenge 2018.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


DSC_0228

«До цього вже відбулося 13 краш-тестів. На кожному з них ми слухали пітчі юридичних стартапів. Чого ми досягли за ці 13 заходів? За цей час «пропітчилися» 39 команд юридичних стартапів, ці заходи відвідало 685 людей, а загалом нами було з’їдено 125 піц. Це значний результат нашої роботи за півтора року», - зазначив на відкритті заходу Дмитро Форемний, співорганізатор Kyiv Legal Hackers, агент HiiL в Україні.

Захід був своєрідною розминкою для конкурсантів з 8-и команд, які пройшли в фінал HiiL Innovating Justice Challenge 2018 (відбудеться 27 вересня). Це буде вже 3-й фінал, оскільки такі конкурси вже проводилися в 2016-2017 рр.

За ці 2 роки організацією було профінансовано 8 команд (PatentBot, Суд на долоні, PINKY, Дом юриста, Opendatabot, EasyTender, Legal Alarm та Криптономіка) на загальну суму 120 тис. євро у вигляді грантів. Водночас 4 команди поїхали в Гаагу на школу підприємництва для юристів від HiiL. Дві з цих команд (PatentBot та Криптономіка) вже отримали зовнішнє фінансування і на сьогодні оцінюються в мільйон доларів США.

DSC_0293

HiiL - це неприбуткова організація. Її основна місія полягає не в отриманні прибутку, а у позитивному впливі на суспільство. Основною метою організації є допомога 150 млн людей вирішити або запобігти їх проблемам у сфері правосуддя до 2030 р., що стосується не лише України, а є глобальним завданням всіх країн. Саме тому в рамках цього проекту і підтримуються стартапи, оскільки організація сподівається, що вони зможуть не лише побудувати хороший бізнес, а й допомогти суспільству.

Отже, конкурсантами, які змоги виступити на вчорашньому заході, були:

  • Save yourself bot - за представленою статистикою більше 65% жінок є жертвами домашнього насильства, а більше 50% дітей - жертвами булінгу. Отже, метою проекту є донесення інформації про те, що робити, як реагувати, до кого і як звернутися за допомогою в таких ситуаціях.
  • Rent it bot - має на меті вирішення проблеми, що пов’язана з договірною роботою під час оренди житла. Тобто за допомогою бота можна сгенерувати договір, який буде захищати інтереси обох сторін.
  • Memelex (legalwizard.net) - сервіс для візуалізації юридичних документів шляхом коміксів та схематичних зображень - для того, щоб пояснити суть документу людям, які не розбираються в юриспруденції.
  • Axdraft business - онлайн-платформа безкоштовних автоматизованих документів, які найчастіше використовуються малим та середнім бізнесом. На сьогоднішній день сервісом вже встигли скористуватися майже 2000 осіб.
  • Amigo Juster - сервіс, який передбачає створення третейського суду, що буде працювати в режимі онлайн.
  • Toesud - сервіс, який допомагатиме оцінити професійність судді на основі кількості рішень, що вистояли у вищих інстанціях, та тих, що були скасовані, доцільність апеляції та перевірятиме, чи є суддя на робочому місці (чи не пішов суддя у відпустку, чи на лікарняний).
  • Prozorro - портал державних закупівель, який хоче розширяти своє територіальне покриття за межами України.

Після 3-х турів загальним голосуванням з числа глядачів переможцем було обрано Save yourself bot, а вже 27 вересня 2018 р. відбудеться фінал. Обраний членами журі переможець поїде у Гаагу, отримає фінансування та менторську підтримку. Тож, побажаємо конкурсантам успіхів!

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати