22 січня 2013, 10:32

Інноваційні технології і рішення для сучасного банку

Підсумки конференції

Опубліковано в №03-04 (345-346)

Наприкінці грудня 2012 року в Києві відбулася I Міжнародна конференція «Інноваційні технології і рішення для сучасного банку», впродовж якої провідні фінансисти та експерти з інноваційних технологій, забезпечення роботи банківського сектору поділилися напрацюваннями у практичній діяльності, взяли участь у дискусіях та обговорили гострі нагальні питання.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 

Як підвищити потенціал банківського сектору?

Зокрема, Михайло Рябінчук, менеджер з комунікацій Асоціації інформаційних технологій України, від імені асоціації і всієї галузі інформаційних технологій наголосив на тому, що сьогодні успіх банківського, фінансового сектору в цілому залежить від рівня інтеграції інформаційних технологій у цей сектор, який, до речі, є одним з найбільших інноваторів у вживанні зазначених технологій в Україні і в світі в цілому. Більшість спеціалізованих компаній у сфері інформаційних технологій є експортоорієнтованими: вони забезпечують готові рішення для іноземних замовників. Утім, значна частина компаній також орієнтована на внутрішній ринок. Тобто той рівень експертизи і досвід, який накопичено аутсорсерами на зовнішніх ринках, може бути застосований і в межах нашої країни, що дозволить значно підвищити потенціал нашого банківського сектору.

 

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати