22 жовтня 2013, 9:52

Ініціативи 100 днів роботи Мін’юсту України

Опубліковано в №43 (385)

Максимальне супроводження питань європейської інтеграції та лібералізації візового режиму, удосконалення виборчого законодавства, розроблення законодавчих механізмів запобігання і протидії корупції, лібералізація роботи нотаріату та контроль за ефективністю процедур банкрутства, активне впровадження безоплатної вторинної правової допомоги – ось прерогативні напрями в роботі Міністерства юстиції України. Саме такими словами почала прес­конференцію «Ініціативи 100 днів», що відбулася 15 жовтня цього року, Міністр юстиції України Олена Лукаш.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


За словами міністра, ключовим напрямом роботи міністерства є питання європейської інтеграції напередодні Вільнюського саміту «Східного партнерства», який відбудеться 28–29 листопада 2013 року. Відтак, проект Угоди про асоціацію з ЄС детально проаналізовано провідними вітчизняними науковцями та виявлено, що положення Угоди не суперечать Основному Закону нашої держави. У ході роботи Мін’юсту активно здійснювалися супровід та інформаційна підтримка «євроінтеграційних законів». Проте, як наголосила Олена Лукаш, уся проведена робота – це лише початок, оскільки для приведення національного законодавства у відповідність до вимог ЄС знадобиться чимало зусиль Міністерства юстиції та держави в цілому.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати