30 травня 2017, 16:10

«Життя – великий дар»

Опубліковано в №22 (572)

Ці слова є головною ідеєю виставки художника Бориса Єгіазаряна, відкриття якої відбулося 25 травня в офісі ЮФ «Астерс» у рамках проекту «Арт Астерс». Експозиція є спільним проектом ЮФ «Астерс» та Американсько-української ділової ради.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Художник зізнається, що не завжди писав позитивні, наповнені оптимізмом роботи. На початку творчої кар’єри його твори мали трагічне забарвлення. «Коли я був студентом (а навчався я у різних закладах 12 років), усі мої роботи були – суцільна драма, трагедія. До цього періоду належать серії «Психіатрична лікарня», «Будинок для осіб похилого віку». Я писав про те, як людину переповнюють негативні життєві хвилювання. Частково на такі настрої у моїй творчості вплинула війна у Вірменії, яка припала на кінець 1980-х та середину на 1990-х. Я тоді справді зрозумів, що таке драма. Проте пізніше я відійшов від цього. Відмовився писати драму і почав писати про радість життя», – розповідає митець.

життя

Сьогодні він переконаний, що життя – це свято. «Саме життя – великий дар, велике свято. Це саме буття. У моїх роботах дуже багато символів, а основна тема – свято зустрічі, любов. Це народження дитини, народження музиканта, народження художника… Тобто тріумф, торжество життя. Позитив. Казка. Радість життя. Про це я пишу», – підкреслює пан Єгіазарян.

IMG_8269 IMG_8275

 

 

 

 

 

 

Якщо говорити про стиль, у якому виконані роботи маестро, то він і сам не розуміє його до кінця. «Це поєднання багатьох стилів. Портрети, холсти, акварелі я пишу по-різному залежно від теми. А взагалі кажуть, що моя техніка є впізнаваною. Якось один із мистецтвознавців зазначив, що творчість Бориса Єгіазаряна не належить до жодного напряму, що я засновник власного стилю», – підсумовує художник.

Нагадаємо, «Арт Астерс» – це започаткований юридичною фірмою "Астерс" у 2009 р. благочинний проект, покликаний популяризувати сучасне українське мистецтво і надавати додаткові можливості митцям експонувати роботи у світлому і просторому приміщенні офісу, де працівники, клієнти та гості фірми могли б отримати задоволення від їх перегляду.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати