Цей номер є особливо важливим для нас. Ми публікуємо результати нашого дослідження щодо лідерів юридичного ринку 2016. Від зародження ідеї до практичного втілення минув майже рік. Розпочинався проект ще без мене, але коли я приєднався до команди, то як ідея, так і робота над її втіленням надихнули мене на створення цікавих проектів, мета яких полягатиме у просуванні та поширенні серед юридичної спільноти нового для України тренду – максимальної відкритості та прозорості ведення бізнесу.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Минулого тижня на форумі адвокатів я мав змогу в ролі експерта обговорити з колегами питання щодо майбутнього розвитку ЗМІ, PR, взаємодії ЗМІ (в тому числі профільних) та юридичного бізнесу. Поспілкувавшись, я зробив висновок, що стандарти роботи відрізняються не лише між спеціалізованими та неспеціалізованими ЗМІ, а й кожен з нас має різні цінності та цілі, відповідно, усі йдуть різними дорогами до професійної мети. Світ газет змінився, але продовжує жити в нових редакційних моделях. Якісний контент, дизайн та інфографіка, нативна реклама, мобільність, відео, бази даних – це ті інноваційні зміни, які дозволять монетизувати професійну журналістику.
Що ж стосується основної теми номеру – земельне право, то вона складна, цікава і завжди актуальна. В цьому номері юристи аналізують, як правильно розрахувати орендну плату за землі державної та комунальної власності, розмірковують над останніми тенденціями та актуальними проблемами земельного законодавства на тлі євроінтеграції, крізь призму судової практики розповідають про поновлення договорів оренди землі. А ми продовжуємо робити свою справу і пам’ятаємо, що сучасна газета – це, перш за все, унікальний контент.