02 жовтня 2017, 16:45

Працюй невпинно!

Опубліковано в №40 (590)

Напередодні професійного свята ми вирішили розповісти не лише про проблеми, пов’язані з судовою системою та судочинством, але й обговорити питання професійної етики правників та надати практичні поради побудови відносин із клієнтами.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Адже одні клієнти вважають себе достатньо обізнаними у галузі права та наполягають на своїх варіантах вирішення проблемної ситуації, щоб юристи, всупереч усім нормам та правилам, зробили все саме так, як вони того бажають. Інші клієнти, навпаки, прагнуть отримати універсальну правову пораду на всі випадки життя. Проте чи існують універсальні поради, як юристу поводити себе з клієнтом?

Не менш важливою для сучасного юриста є можливість знизити корупційні ризики як у власній компанії, так і для бізнесу клієнта. Тому ми продовжуємо ділитися порадами від НАЗК. Цього разу розкриємо питання щодо практичного застосування Типової антикорупційної програми юридичної особи.

Шановні юристи, саме ви повинні першими втілювати зміни, встановлювати професійні та етичні стандарти, своїм прикладом виховувати в суспільстві повагу до верховенства права. Однак це кропітка праця, тому потрібно працювати невпинно!

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати