18 вересня 2017, 15:19

План «Б» для адвокатури

Опубліковано в №38 (588)

На початку вересня адвокат Ігор Іванов на сторінці Ради адвокатів України у Facebook розмістив опитування, яке стосувалося двох питань: по-перше, чи підпишуть адвокати звернення до РАУ про скликання з’їзду адвокатів; по-друге, чи підпишуть адвокати рішення про створення оргбюро, яке проведе такий з’їзд. 09.09.2017 р.відбувся IV Міжнародний адвокатський форум. Родзинкою заходу мав стати збір підписів щодо проведення нового з’їзду. Однак оргкомітет прийняв інше рішення. Як стало відомо «ЮГ», адвокати почали діяти за новим планом, а відповідні підписи почали збирати в регіонах.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Нагадаємо, що, відповідно до ст. 54 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», з’їзд адвокатів України скликається Радою адвокатів України не рідше ніж 1 раз на 3 роки. З’їзд адвокатів України скликається у 60-денний строк за ініціативою Ради адвокатів України або на вимогу не менше ніж 1/10 від загальної кількості адвокатів, включених до Єдиного реєстру адвокатів України, або не менше ніж 1/3 рад адвокатів регіонів.

Зазначимо, що на момент проведення форуму своє тверде «так» у соцмережі висловили понад 130 адвокатів. Ще 15 адвокатів зажадали спочатку побачити текст. Наскільки активними адвокати виявляться в реальному, а не у віртуальному житті, стане зрозуміло найближчим часом.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати