27 березня 2015, 10:30

Заяви про перегляд судових рішень з 29 березня подаватимуться напряму до ВСУ

Вищий адміністративний суд України

Заяви про перегляд судових рішень з 29 березня 2015 року слід подавати безпосередньо до Верховного Суду України без отримання дозволу в судах інших касаційних інстанцій. Відповідні зміни до Закону України «Про забезпечення права на справедливий суд» були ухвалені 12 лютого 2015 року, повідомляє прес-служба Вищого адміністративного суду України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Законом України від 12.02.2015 року №192-VШ «Про забезпечення права на справедливий суд» внесено зміни до частини першої статті 239 Кодексу адміністративного судочинства України, які набудуть чинності 29.03.2015 року. Відповідно до внесених змін, заява про перегляд судових рішень подається безпосередньо до Верховного Суду України», - йдеться у повідомленні на офіційному сайті ВАСУ.

У заявку з цим, інформує ВАСУ, заяви про перегляд Верховним Судом України рішень судів, що надійшли до Вищого адміністративного суду України для вирішення питання про допуск справи до провадження Верховного Суду України, надані в строк не пізніше 28 березня 2015 року, розглядаються у порядку, що діяв до набрання чинності Закону України від 12.02.2015 року №192-VШ «Про забезпечення права на справедливий суд». Те саме стосується заяв, зданих на пошту чи переданих іншими відповідними засобами зв’язку не пізніше від зазначеного терміну, а також тих заяв, поданих у строк, які суд не встигне розглянути до набрання чинності новим законом.

Якщо заяви про перегляд Верховним Судом України рішень судів надійшли до Вищого адміністративного суду України з вихідною датою пізніше, ніж 28 березня 2015 року, така заява буде переслана за належністю або повернута відправникові службою діловодства (канцелярією) протягом трьох робочих днів від дня її надходження як помилково доставлена кореспонденція, інформує ВАСУ.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати