01 листопада 2023, 13:32

За пошкоджене росіянами майно держава вже виплатила родинам 1,5 млрд грн

Урядовий портал

За пошкоджене росіянами майно держава вже виплатила 1,5 млрд грн у межах програми єВідновлення. Кошти отримали майже 19 тисяч родин.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Цифровий розвиток Єдиної інформаційної системи соціальної сфери: які зміни ухвалив Уряд"

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

"Найбільша потреба на Харківщині, Київщині та Миколаївщині. Саме там місцева влада має докласти максимум зусиль, аби оперативно фіксувати збитки та вчасно розглянути заявки", — наголосив очільник Уряду.

За словами Прем’єр-міністра, щодо знищеного майна від громадян надійшло майже 5 тисяч звернень. У Дії згенеровано вже 346 сертифікатів. Середня сума кожного близько 2 млн грн. Він зауважив, що це ресурс для купівлі нового житла, і незабаром люди зможуть цим скористатися.

"Третій компонент програми — компенсації за зроблені власним коштом ремонти. Президент України Володимир Зеленський підписав відповідний закон. Виплати розпочнуться у 2024 році. Механізм буде простим, зрозумілим, аналогічним до інших компонентів єВідновлення", — відзначив Денис Шмигаль.

Також Глава Уряду повідомив, що пільговою іпотекою єОселя вже скористалися понад 4,3 тисячі українських сімей. Вони отримали пільгові кредити на 6,3 млрд грн. 30% отримувачів купили квартири в забудовників.

"Таким чином ми стимулюємо галузь будівництва. Саме ця галузь має бути однією з провідних у повоєнні роки, аби компенсувати втрати в житловому фонді, яких завдав ворог", — підкреслив Денис Шмигаль.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати