29 березня 2021, 14:22

З початку року у Києві зафіксовано понад 5 тисяч звернень щодо домашнього насильства

Прес-служба КМДА

Із початку року в столиці зафіксовано 5385 звернень стосовно домашнього насильства. Із них 1139 – надійшло до Служби «Телефон довіри». Про це розповіла заступниця голови КМДА Марина Хонда, зазначає прес-служба КМДА.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Києві презентували проєкт цільової програми із протидії насильству"

«Протягом березня у Києві зафіксовано 1864 звернення, із яких до служби «Телефон довіри» надійшло 318. Кімнатами кризового реагування скористалася 21 особа, із яких 10 – жінки, 10 – діти та один чоловік. До речі, це перший чоловік який опинився у «кризовій кімнаті» з моменту їх відкриття. Усього ж, із початку року ними скористалися 59 осіб», – зазначила Марина Хонда. 

Вона також додала, що за неповні три місяці у міському Притулку для постраждалих від домашнього насильства перебувало 22 особи. Із них 12 – жінки та 10 – діти.

Крім того, заступниця голови КМДА нагадала, що постраждалі від домашнього насильства можуть звернутися телефоном на муніципальну гарячу лінію «Телефон довіри 15-00» або особисто до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству (вул. Іллєнка, 20). Працівники центру нададуть усю необхідну інформацію та допомогу.

Також, якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся до поліції за телефоном «102».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати