07 жовтня 2021, 17:17

ЮА «Абсолют» допомогло визнати протиправними дії Держгеокадастру при перевірці цільового використання земельної ділянки

ЮА «Абсолют»

До Юридичного агентства «Абсолют» звернулося одне з найбільших промислових підприємств України, розташоване у Дніпропетровській області, з метою визнання протиправними дій Держгеокадастру  при проведенні перевірки цільового використання земельних ділянок, що перебувають у постійному користуванні та скасування відповідного Припису. Справа перебувала на стадії підготовчого засідання.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як отримати кадастровий номер для земельної ділянки"

Ціна позову – понад 32 мільйони гривень.

Предмет позову – протиправність дій Держгеокадастру, що полягало в тому, що дані, викладені в Актах перевірки, на підставі яких виданий Припис, не відповідали фактичним обставинам справи. Зокрема, контролюючий орган, здійснивши перевірку дійшов висновку, що підприємство НЕ використовує земельні ділянки за цільовим призначенням.

Юристи юридичного агентства «Абсолют» детально вивчили матеріали справи, для чого довелося дослідити навіть документи, що становлять державну таємницю, починаючи з 1932 року видання.

Для захисту інтересів клієнта, юристи нашої компанії розробили стратегію ведення справи, в рамках реалізації якої змінили підстави позову, надали судові докази, які спростували висновки Держгеокдастру, викладені в Актах перевірки та Приписі.

Внаслідок здійснених заходів суд прийняв аргументи і доводи Позивача (клієнта ЮА «Абсолют») та задовольнив позов.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати