19 лютого 2020, 11:36

Як отримати через Е-кабінет інформацію про нараховані доходи

Прес-служба ГУ ДПС у Тернопільській області

У рамках кампанії декларування доходів громадян та е-декларування особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, ДПС спільно з Пенсійним фондом України здійснили налаштування електронного сервісу в частині отримання відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "З 19 квітня - нові обов’язки власників РРО".

Про це інформує прес-служба ГУ ДПС у Тернопільській області.

Таким чином, сервіс функціонує для фізичних осіб в приватній частині Електронного кабінету меню «ЕК для громадян» та надає змогу після проходження електронної ідентифікації, не виходячи з дому, в будь-який час отримати інформацію про себе. Відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб надаються за результатами обробки Запиту (F1300203). Запит заповнюється автоматично відповідно до реєстраційних даних платника податків. Відповідь на запит можна переглянути у вкладці Вхідні документи меню Вхідні/вихідні документи. Середня тривалість обробки Запиту становить орієнтовно 30 хвилин.

Зазначимо, що відомості надаються за останні три роки (поквартально) відповідно до Податкових розрахунків сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма №1 ДФ), які подаються податковими агентами та поданих фізичними особами, фізичними особами-підприємцями або фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність, податкових декларацій.

Нагадаємо, кожен п'ятий українець працює неофіційно.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати