21 травня 2022, 12:32

Як нотаріусам використовувати анульовані невикористані спецбланки

Пресслужба НПУ

Після повернення до робочого місця нотаріус може перевірити невикористані спецбланки та використовувати їх для вчинення нотаріальних дій.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В НПУ розповіли про ресурси для пошуку викрадених паспортів та зниклих людей"

Про це повідомляє пресслужба НПУ.

Нагадаємо, що у зв’язку із загрозою неправомірного вилучення чи втрати спеціальних бланків нотаріальних документів, які не були витрачені нотаріусами, через відсутність фізичного доступу до своїх робочих місць (контор), керуючись законодавчими вказівками, нотаріуси направляли до ДП «НАІС» письмові повідомлення щодо анулювання невикористаних спеціальних бланків нотаріальних документів.

У листі від 19.05.2022 Мін’юст роз’яснив, що нотаріуси, які повернулися на робочі місця, повинні перевірити такі бланки (їх серії і номери), та можуть використовувати їх, якщо бланки не були втрачені, викрадені, не є дефектними, зіпсованими або пошкодженими.

Для цього до регіональної філії ДП «НАІС» необхідно надіслати скріплений підписом і печаткою нотаріуса лист з проханням розблокувати придатні для подальшого використання спеціальні бланки нотаріальних документів із зазначенням їх серій та номерів.

Кольорову скановану копію такого листа слід направити на електронну пошту inbox@nais.gov.ua, а його оригінал – засобами поштового зв’язку.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати