19 червня 2015, 12:08

ВРЮ розпочала процес впровадження автоматизованої системи розподілу справ – Бенедисюк

Прес-служба Вищої ради юстиції

Вища рада юстиції на засіданні 18 червня 2015 року розглянула проект  Положення про автоматизовану систему визначення члена Вищої ради юстиції при здійсненні ним повноважень. Проект розроблено на виконання частини шостої статті 93 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», відповідно до якої секретаріат Вищої ради юстиції при здійсненні дисциплінарних проваджень після реєстрації скарг зобов’язаний провести їх автоматизований розподіл між членами Ради, повідомляє прес-служба Вищої ради юстиції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Як повідомив під час засідання доповідач із цього питання, Голова Вищої ради юстиції Ігор Бенедисюк, робоча група розробила проект Положення та доповнила його з урахуванням зауважень членів Ради.

За результатами обговорення Вища рада юстиції вирішила взяти за основу проект Положення про автоматизовану систему визначення члена Вищої ради юстиції при здійсненні ним повноважень. Крім того, прийнято рішення доручити секретаріату ВРЮ вжити заходів для його впровадження та налагодження програмно-технічних засобів для забезпечення її функціонування.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати