13 лютого 2020, 13:59

ВРП підтримує намір уніфікувати норми КПК щодо діяльності слідчих

Прес-служба ВРП

На офіційному веб-сайті Вищої ради правосуддя оприлюднено текст рішення Ради № 382/0/15-20, ухваленого 11 лютого 2020 року, про надання консультативного висновку до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України (щодо визначення підслідності кримінальних правопорушень, досудове розслідування, яких здійснюють слідчі органів державного бюро розслідувань)» від 9 грудня 2019 року, реєстраційний № 2560, внесеного на розгляд Верховної Ради України у порядку законодавчої ініціативи народними депутатами України Іонушасом С.К., Неклюдовим В.М., Павлюком М.В., Медяником В.А., Мамкою Г.М.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРП внесла зміни до положення про конкурс на посаду члена ВККС".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Як зазначено у консультативному висновку, запропоновані законопроектом № 2560 зміни спрямовані на забезпечення ефективної дії процесуальних законів, уніфікацію відповідних норм права, узгодження положень частини четвертої статті 216 Кримінального процесуального кодексу України та положень статті 5 Закону України «Про Державне бюро розслідувань».

Узгодженість правових норм, відсутність між ними суперечностей є не лише загальними умовами ефективності законодавства, а й водночас важливою закономірністю його функціонування як самостійного, цілісного, системного явища, зазначено у консультативному висновку ВРП. Вища рада правосуддя підтримує законопроект № 2560 та намір вдосконалення норм, які регулюють виконання слідчими Державного бюро розслідувань покладених на них зобов’язань щодо запобігання, виявлення, припинення, розкриття і досудового розслідування кримінальних правопорушень, вчинених всіма публічними діячами та службовими особами, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище у державі.

Читайте також: "Законопроект №2525 створює нерівні умови доступу до посади судді, - ВРП".

Рішення Вищої ради правосуддя від 11 лютого 2020 року № 382/0/15-20 «Про надання консультативного висновку до законопроекту № 2560» за посиланням.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати