10 липня 2015, 18:30

ВР розгляне закон про місцеві вибори 14 липня, децентралізацію – 16 липня - Гройсман

Прес-служба Голови Верховної Ради

Законопроект про вибори до місцевих органів влади попередньо внесено до порядку денного роботи Парламенту у вівторок, 14 липня. Щодо законопроекту про внесення змін до Конституції України у частині децентралізації, він запланований до внесення до порядку денного роботи восьмої сесії 16 липня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман на брифінгу у п’ятницю, інформує прес-служба Голови ВР.

Голова Верховної Ради зазначив, що нині консультації щодо закону про місцеві вибори продовжуються. «Але я думаю, що все ближче і ближче вже до знаходження спільної позиції між всіма учасниками коаліції і, можливо, інші політичні сили, які не входять в коаліцію, теж цей закон підтримають», - сказав В.Гройсман.

Відповідаючи на запитання, керівник Парламенту нагадав, що відповідно до календарного плану, останній день роботи восьмої сесії - 17 липня. Разом з тим, В.Гройсман зазначив, що «має бути проведена інвентаризація того, що було прийнято, що вже зроблено, а що потребує прийняття». За його словами, багато питань потрібно розглянути у комітетах.

«Тому, можливо, хтось з депутатів захоче взяти короткотермінову відпустку. Але те, що ми будемо працювати, формувати порядок денний і збирати позачергове засідання у рамках цієї сесії, - це є очевидним. Скільки буде таких засідань - залежатиме від ініціатив народних депутатів», - сказав В.Гройсман, додавши, що необхідність проведення засідань залежатиме від того, скільки рішень потрібно буде прийняти і наскільки вони будуть узгоджені.

«У четвер відбудеться достатньо історична подія щодо включення питання стосовно змін до Конституції до порядку денного сесії Парламенту, - сказав В.Гройсман, - Це дає нам можливість розпочати конституційний процес».

«Далі цей закон буде направлено на розгляд Конституційного Суду і після повернення будемо ще раз розглядати вже на відповідність усім процедурам, а також ще будемо додатково проводитимемо консультації, роз’яснення, розмови з політичними силами і громадянським суспільством», - сказав він.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати