07 серпня 2023, 18:19

Внесено зміни до Правил професійної етики нотаріусів України

Пресслужба НПУ

Наказом Міністерства юстиції України від 02 серпня 2023 року № 2765/5 «Про внесення змін до Правил професійної етики нотаріусів України» внесено зміни до абзацу другого розділу ХІІІ "Діяльність, несумісна з професією нотаріуса" – доповнено перелік видів діяльності (оплачуваної роботи), яку може здійснювати нотаріус.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Обрано голову Крижопільського районного суду Вінницької області"

Про це повідомляє Нотаріальна палата України.

Внесені зміни повністю відповідають змінам, внесеним до частини четвертої статті 3 Закону України "Про нотаріат", а саме:

– Законом України від 16 листопада 2021 року № 1875-IX "Про медіацію" – в частині виконання нотаріусами функції медіатора;

– Законом України від 1 грудня 2022 року № 2801-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення укладення угоди між Україною та Європейським Союзом про взаємне визнання кваліфікованих електронних довірчих послуг та імплементації законодавства Європейського Союзу у сфері електронної ідентифікації" – в частині реєстрації підписувачів згідно із законодавством у сфері електронних довірчих послуг (дані зміни наберуть чинності 31 грудня 2023 року).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати