23 липня 2019, 10:53

Виявлені факти підробки ухвал Солонянського райсуду

Прес-служба Солонянського районного суду

22 липня 2019 року до Солонянського районного суду Дніпропетровської області надійшов лист від Соборного відділу державної виконавчої служби міста Дніпра Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області про надання інформації щодо винесення суддею Солонянського районного суду Щербиною Н.О. ухвал  про накладення арешту на майно у двох справах.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Згідно реєстраційних даних, що містяться в автоматизованій системі документообігу суду, в провадженні Солонянського районного суду Дніпропетровської області за вказаними номерами перебувають інші справи з іншими сторонами та предметом спору.

При огляді даних ухвал встановлено, що підпис судді та печатка суду є підробленими та не відповідають оригіналу.

За фактом підроблення судового рішення суддя Солонянського районного суду Дніпропетровської області Щербина Н.О. звернулася до Вищої ради правосуддя та Генеральної прокуратури України з повідомленням про втручання в діяльність судді, оскільки наявність підроблених рішень суду підриває репутацію судді та негативно впливає на авторитет правосуддя.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати