07 червня 2023, 18:31

Виявлені БЕБ у Львівській області товари на прихованих складах визнані гуманітарною допомогою

Пресслужба БЕБ

Детективи Територіального управління БЕБ у Львівській області виявили складські приміщення, площею 1600 кв. м., заповнені товарами гуманітарної допомоги невстановленого походження. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ТОВ «ГП "Промсервіс" оштрафоване на 4,4 млн грн за неподання інформації на дві вимоги АМКУ"

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

За даними слідства, товари, завозили в Україну з країн ЄС протягом 2022 року. Відповідну інформацію та документи, що підтверджують походження товарів, отримано від митних органів. У кінці квітня 2023 року товари були виявлені у складському приміщенні на Львівщині.

Детективи БЕБ знайшли власника та орендаря складських приміщень. Склади видавалися за пункт тимчасового розміщення. Також стало відомо, що за цією ж адресою здійснювала волонтерську діяльність одна із благодійних організацій. Встановлені директор та її засновники.

Працівники Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області передали понад 200 тонн гуманітарної допомоги на потреби Збройних Сил України, Національної академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного, дитячого соціального закладу, Державної прикордонної служби та Миколаївської військової адміністрації. Це одяг, побутові речі, засоби гігієни, продукти та медикаменти.

Зібрані детективами Територіального управління БЕБ у Львівській області докази свідчать про ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 201- 2 КК України (незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги), що відповідно до Кримінального процесуального кодексу не відноситься до підслідності Бюро економічної безпеки України. Рішенням Львівської обласної прокуратури провадження скеровано до Головного управління Національної поліції України у Львівській області.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати