16 липня 2020, 10:38

Відтепер можна завантажити е-копії документів кінцевих бенефіціарів

Прес-служба Мін'юсту

На вебпорталі "Онлайн будинок юстиції" реалізована можливість громадянам завантажувати електронні копії нотаріально посвідчених копій документів до заяв про державну реєстрацію, зокрема – документів для підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кожен, хто постраждав внаслідок насильницького злочину, отримуватиме компенсацію від держави, - Малюська".

Про це повідомив перший заступник Міністра юстиції Євгеній Горовець, зазначає прес-служба Мін'юсту.

"До заяв "Державна реєстрація створення товариства з обмеженою відповідальністю" та "Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі власного установчого документа або модельного статуту" відтепер можна завантажити електронні копії нотаріально посвідчених копій документів, що посвідчують особу, яка є кінцевим бенефіціарним власником юридичної особи", - уточнив перший заступник Міністра.

У Мін'юсті також нагадали, що відповідно до Порядку реєстрації для подачі документів в електронній формі з нотаріально посвідчених копій документів, що посвідчують особу, яка є кінцевим бенефіціарним власником, виготовляються електронні копії шляхом сканування та накладенням кваліфікованого електронного підпису (КЕП) заявника.

Нагадаємо, прийнято за основу законопроект про медіацію.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати