11 травня 2021, 14:11

Відміну нового правопису скасовано

Сьогодні Шостий ААС задовольнив апеляційну скаргу Кабінету Міністрів України у справі №640/9824/19 про визнання протиправною та скасування постанови КМУ від 22.05.19 #437 «Питання українського правопису».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомила заступниця міністра юстиції України Валерія Коломієць на своїй сторінці у Facebook.

Рішення ОАСК скасоване і одночасно відмовлено в задоволенні позову повністю.

мінюст

(для перегляду натисність на зображення)

Нагадаємо, 28 січня Окружний адміністративний суд міста Києва скасував Постанову Кабінету Міністрів 2019 року про новий правопис.

Заступниця міністра юстиції Валерія Коломієць повідомила, що Кабмін буде оскаржувати це рішення, а міністр юстиції Денис Малюська підкреслив, що до закінчення розгляду апеляції постанова Кабміну про новий український правопис залишатиметься чинною.

В свою чергу Нацкомісія зі стандартів державної мови наголосила, що на сьогодні немає повного тексту рішення суду, який може бути предметом обговорення. До момента вступу в силу цього рішення новий український правопис залишається чинним.

У п’ятницю, 12 березня, Міністерство юстиції подало апеляційну скаргу до Шостого апеляційного адміністративного суду у справі про визнання протиправною та нечинною постанови Кабінету Міністрів України від 22.05.2019 № 437 «Питання українського правопису».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати