20 січня 2020, 18:45

Верховний Суд оголосив перерву у справі за позовом Віктора Татькова до ВРП

Прес-служба Верховного Суду

У справі за позовом Віктора Татькова до Вищої ради правосуддя оголошено перерву для забезпечення представництва інтересів у суді суб’єкта владних повноважень.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Суд присяжних в Україні: що пропонується".

Таке рішення ухвалив Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду в судовому засіданні сьогодні, 20 січня 2020 р., під час  розгляду адміністративної справи за позовом Віктора Татькова до ВРП.

Як зазначається, позивач просив визнати протиправною бездіяльність ВРП, що виявилася в нездійсненні упродовж одного місяця розгляду його заяви про звільнення у відставку, зобов’язати розглянути цю заяву і за результатами її розгляду ухвалити вмотивоване рішення. Під час судового засідання було зауважено, що у ст. 55 Кодексу адміністративного судочинства України, в яку Законом України від 18 грудня 2019 р. №390-IX було внесено зміни, визначено можливість суб’єкта владних повноважень брати участь у справі через свого керівника, члена виконавчого органу, іншу особу, уповноважену діяти від його імені відповідно до закону, статуту, положення, трудового договору (контракту) (самопредставництво суб’єкта владних повноважень).

При цьому представниця відповідача під час судового засідання повідомила, що ВРП нині напрацьовує зміни до положень, які мають узгоджуватися з вимогами ст. 55 КАС України.

У результаті судова колегія вирішила надати строк для підготовки відповідних змін. Наступне судове засідання з розгляду справи призначене на 17 лютого 2020 р.

Із рішеннями у справі №9901/480/19 можна ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Нагадаємо, Велика палата КСУ продовжить розгляд справи за конституційним поданням ВС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати