03 вересня 2015, 15:39

В Україні запроваджується інститут головних інспекторів будівельного нагляду

Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Кабінет Міністрів України на засіданні 2 вересня ухвалив рішення щодо запровадження інституту головних інспекторів будівельного нагляду, повідомляє прес-служба Мінрегіону.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Відповідне рішення було прийнято в рамках реалізації норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства».

До обов’язків інспектора буде належати здійснення нагляду за органами архітектурно-будівельного контролю, що будуть створені на місцях.

Відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268 і від 14 серпня 2013 р. № 703» був розроблений Мінрегіоном.

Крім того, головні інспектори будівельного нагляду отримають статус державних службовців. Їх посади будуть віднесені до 5 категорії – на рівні начальника управління у складі територіального органу, головного державного виконавця ЦОВВ; та до 6 категорії – на рівні начальника відділу, завідувача сектору територіального органу в районах та містах обласного значення, спеціаліста територіального органу.

Нагадаємо, проект розроблений Мінрегіоном на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства» від 09.04.2015, реєстраційний № 320, з метою врегулювання питань оплати праці та віднесення посади головного інспектора будівельного нагляду до посад державних службовців відповідної категорії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати